Producent Góralczyk
O firmie
 
O firmie

Góralczyk - Meble Kalwaria

M&R Góralczyk jest firmą z wieloletnim doświadczeniem produkującą nowoczesne i stylowe meble tapicerowane takie jak kanapy czy sofy skórzane. Istniejemy na rynku od 1977 roku, gdzie już od samego początku nasze działania skierowane były na meble ekskluzywne (meble ze skóry).

 


Firma GÓRALCZYK powstała w Kalwarii Zebrzydowskiej w 1977 roku.

Ekskluzywne meble tapicerowane z Kalwarii

Od samego początku skoncentrowano się na produkcji EKSKLUZYWNYCH MEBLI TAPICEROWANYCH.
Naszym celem jest praca nad tworzeniem mebli niebanalnych zgodnych z aktualnymi trendami, europejskim wzornictwem funkcjonalnością i ergonomią. Dzięki temu w miarę upływu czasu oferowane produkty coraz precyzyjniej dopasowują się do stylu życia i oczekiwań klientów.

Na dzień dzisiejszy firma GÓRALCZYK oferuje meble w ponad 40 fasonach zróżnicowanych stylistycznie, bogaty wybór tkanin obiciowych i skór zawsze starannie dobranych oraz szeroką gamę wybawień drewna, co umożliwia klientom dużą swobodę w tworzeniu własnych oryginalnych kombinacji. Wytwarzanie mebli w naszej firmie zachowuje równowagę między tradycyjnym rzemiosłem tapicerskim, a produkcją seryjną, kładąc szczególny nacisk na wysoką jakość i wygodę oferowanych mebli.

Co roku poszerzamy ofertę o nowe projekty, nasi projektanci czerpią inspirację z wzornictwa włoskiego (światowego lidera design'u) czynnie uczestnicząc w targach, wystawach oraz sympozjach branży meblarskiej. Sprzyjająca atmosfera pracy, szczególna dbałość o jakość wykończenia, używanie tylko najlepszych, posiadających wymagane atesty i certyfikaty materiałów owocuje wyrobami najwyższej klasy.
Obecnie w świecie pełnym wszelkiego rodzaju dóbr, na pierwszy rzut oka nawet w znaczny sposób nieróżniących się od siebie, pełen wątpliwości klient nieustająco staje przed problemem właściwego zakupu.
Nasza firma stara się, aby to ułatwić, aby nie było żadnych rozbieżności między preferencjami, a rzeczywistością.

Stylowe narożniki, sofy skórzane i inne meble

Wiemy doskonale o tym, jak dla wszystkich z Państwa ważne są odpowiednio dobrane sprzęty domowe, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble tapicerowane (skórzane) były nie tylko jak najlepszego gatunku, ale i były dostępne w szeregu różnych wariantów i kolorów, aby umożliwić Państwu wybranie takiego, który będzie odpowiadał Państwa koncepcji urządzenia mieszkania. Jesteśmy producentem mebli tapicerowanych takich jak narożniki, fotele, kanapy, sofy, oraz ławy. Wiemy jak ważna dla Państwa jest dokładność wykonania oraz precyzja wykonania, dlatego nasze meble ze skóry wykańczane są ręcznie przez najlepszych fachowców, którzy od wielu lat zdobywali doświadczenie w naszej firmie produkując stylowe meble tapicerowane. Zapraszamy Państwa do przeglądania naszej oferty handlowej na ekskluzywne wypoczynkowe meble tapicerowane.


Z wyrazami szacunku: Marek Góralczyk
 


Meble Góralczyk, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, ul. Jagiellońska 38A, tel./fax. +48 33 876 50 07, tel. 694 307 381

Copyright © Meble Góralczyk 2010. All rights reserved. | Mapa strony